Tlf: 55 59 88 70

kontaktinformasjon

Klinikken finner du på gateplan i Brann Stadions vestlige ende under Frydenbøtribunen. Adresse: Kniksens plass 3, 5063 Bergen.

For timebestilling:
Klikk HER

Eller ring tlf: 55 59 88 70
 

 

Lillian Arntzen-N.
Fysioterapeut MNFF
IMS Gunn utøver
Akupunktør NAFO
lillian@stadionfysioterapi.no
 

Endre Digranes
Fysioterapeut MNFF
Osteopat DO
Muskelskjelettakupunktør NFF
endre@stadionfysioterapi.no
 

Lene Eide
Fysioterapeut MNFF
IMS Gunn utøver
Akupunktør NAFO
lene@stadionfysioterapi.no
 

 

Rune Enehaug
Fysioterapeut MNFF
Spesialist i idrettsfysioterapi MNFF
IMS Gunn utøver Akupunktør NAFO
rune@stadionfysioterapi.no
 

Monika Nesse
Fysioterapeut MNFF
IMS Gunn utøver
Akupunktør NAFO
monika@stadionfysioterapi.no
 

Reidun Westlye
Fysioterapeut MNFF
reidun@stadionfysioterapi.no

 

Rune Aakre Solheim
Fysioterapeut
rune.solheim@stadionfysioterapi.no

Copyright © 2018 Stadion Fysioterapi. All rights reserved. Site by GJ System DA